Kingston, ESET ve ClevX ile İş Ortağı Oldu

Kingston, güvenlik yazılımları geliştiren ESET ve ClecX Innovation ile iş ortaklığını duyurdu.

DONANIM Hit: 50009 / Yorum: 0 / 27 Aralık 2012 13:52
Kingston, ESET ve ClevX ile İş Ortağı Oldu
-A +A

Kingston, yaptığı açıklamayla mevcut ve gelişen kötü amaçlı yazılımlara karşı yüksek performanslı güvenlik çözümleri geliştiren ESET ve farklı pazarlara ve uygulamalara seslenen yenilikçi mobil ve güvenlik çözümleri odaklı IP teknolojileri geliştirme ve lisanslama şirketi ClevX ile gerçekleştirmiş olduğu iş ortaklıklarını kamuoyuyla paylaştı.

Bu işbirliği ile ESET’in geliştirdiği taşınabilir proaktif casus kod önleyici (anti-malware) yazılımı ile desteklenen ClevX DriveSecurity teknolojisi, artık Kingston’ın güvenli DataTraveler 4000 (DT 4000) ve DataTraveler Vault – Privacy (DTVP) USB Flash sürücülerinde de kullanılıyor.

Kingston’ın kurumsal klasmanda yer alan DT4000 ve DTVP sürücüleri, şimdi ESET’in sezgisel anti virüs teknolojisiyle güçlendirilen ClevX DriveSecurity teknolojisi ile ihtiyaca göre özelleştirilebiliyor.

USB bir kez bağlandıktan ve şifre girildikten sonra, ESET güvenlik motoru, sürücüyü casus yazılımlara karşı taramaya başlıyor. Sistemde yerleşik antivirüs yazılımlarıyla bir çakışmaya neden olmadan taşınabilir sürücüyü truva atları, solucanlar, kök yazılımlar ve virüslere karşı taramadan geçiriyor ve eğer kötü niyetli bir kod bulursa kullanıcıyı anında uyarıyor. İnternet bağlantısı sağlandığı an ise otomatik olarak saat başı yazılım için gerekli güncellemeleri yapıyor.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
2012 Teknolojide.net tüm hakları saklıdır Haber Yazılımı Haber Scripti