İş Bankası GoArt Metaverse Portalı Açıldı!

512.jpg

İş Bankası, girişimciler ve girişimcilik ekosistemi paydaşlarına özel faaliyete geçirdiği Girişimcilik Şubesi ile yeni nesil finans uygulaması Nays’ın avantaj ve fırsatlarının tanıtıldığı Nays Alanı’nı, GoArt Metaverse’te kullanıcılarla buluşturdu.

Finans Dünyasının Yeni Nesil Portalı

Türkiye’de bir ilk olarak kullanıcılar Girişimcilik Şubesi’nin gerçek müşteri temsilcilerinin avatarlarıyla haftanın belirli gün ve saatlerinde canlı görüşme yapabilirken; Girişimcilik Şubesi’nin startuplara özel bankacılık ürün ve hizmet ayrıcalıklarını Metaverse ortamında kolay ve eğlenceli şekilde keşfedebilecek.

GoArt Metaverse ile “Kurgu Sanal, Fayda Gerçek”

Girişimcilik Şubesi’nin yanında konumlandırılan Nays Alanı’nda ise, kullanıcılar yeni nesil eğlenceli ve kazandıran finans uygulaması Nays’ın avantaj ve fırsatları keşfederken, GoArt Metaverse’ün sunduğu “oyna-kazan (play to earn)” ve “hareket et-kazan (move to earn)” kurgularıyla eğlenirken kazanacak.

GoArt’ın “Kurgu sanal, fayda gerçek” mottosu ile farklı kurgularla hayata geçirdiği “oyna-kazan (Play to earn)” kavramı ile Nays alanında verilen görevleri tamamlayan kullanıcılar Pazarama indirim kodunu içeren, gerçek hayatta faydaya dönüşen NFT’ler elde edecek.

Ayrıca “hareket et-kazan (move to earn)” kurgusu ile GoArt Metaverse’ün artırılmış gerçeklik (AR) teknolojisiyle zenginleştirdiği “Nays – Burger King Ödül Avı” sayesinde, bu projenin ilk iş birlikleri arasında olan Burger King’le lezzet severlere NFT kazandırıyor.  Kullanıcılar 700’den fazla Burger King lokasyonuna giderek, etrafa yerleştirilmiş Nays puanlarını toplayabilecek ve indirimli menü avantajı sunan NFT’ler kazanabilecek.

GoArt Metaverse Kurucu ve CEO’su Burak Soylu, “Metaverse dünyası, sınırsız yapısı ile markaların odak noktası olmaya devam ediyor. Uzun yıllardır metaverse alanında hizmet veren, alanında ilkleri başarmış bir girişim olarak güçlü ‘know-how’ımız, ekip yapımız ve tecrübemizle pek çok markayla Metaverse alanında platform sunmanın ötesinde bu yoldaki iş ortakları olarak ilerliyoruz. Son olarak İş Bankası ile geliştirdiğimiz projemizi hayata geçirdiğimiz için çok mutluyuz. GoArt Metaverse’te İş Bankası portalı ile kullanıcılara eşsiz bir deneyim yaşatmayı hedefliyoruz. Fiziksel dünya ile dijital dünyayı birleştiren unsurları da barındıran bu proje ile portalı ziyaret eden kullanıcılar girişimcilere özel ürün ve hizmetler ile yeni nesil finans uygulaması Nays’ın avantajlarıyla tanışacak. GoArt Metaverse ile ’Kurgu sanal, fayda gerçek’ diyoruz ve bunu İş Bankası portalının Nays alanında gerek Pazarama ödülleri kazanılan oyunlaştırma senaryoları gerekse Burger King menü indirimleri sunulan ‘ödül avı’ ile kullanıcılarımıza deneyimletiyoruz.’’ dedi.

scroll to top