NVIDIA ve Blizzard Overwatch turnuvası düzenliyor

nvidia-ve-blizzard-overwatch-turnuvasi-duzenliyor.jpg

2-5 Şubat tarihleri arasında Gaming Istanbul Fuarı’nda gerçekleşecek olan 10.000 TL’si nakit, toplam 24.000 TL ödül havuzlu, Blizzard desteği ile gerçekleşen Türkiye’nin ilk Overwatch turnuvası GeForce Cup tüm oyuncuları ağırlamaya hazırlanıyor.

 

NVIDIA ve Blizzard’ın ortak çalışması sonucu Türk oyunseverlerin karşısına \”fuar boyunca her gün 1 turnuva\” mottosu ile çıkılacak, heyecan ve aksiyon her gün devam edecek. Team NVIDIA Türkiye Twitchkanalından canlı yayınlar ile her gün fuar alanından heyecanın aktarılacağı etkinlikler boyunca oyun dünyasının tanınmış simaları da turnuva alanında olacak. NVIDIA Türkiye’nin yayıncı ekibi Team NVIDIA da alanda hayranları ile buluşacak.

 

Her gün gerçekleşecek turnuvalarda toplam 10.000 TL nakit ödül ile birlikte 24.000 TL değerinde donanım ödülü dağıtılacak. Her günün finalinde seçilecek En Değerli Oyuncu (MVP); Corsair Gaming ve MSI’dan verilecek donanım ödüllerine sahip olacak. Bunun yanısıra turnuvaya katılan her oyuncu Blizzard’dan özel kol bandı hediyesi sahibi olacak.

 

Lojistik desteğini Aral’ın sağladığı, donanım desteğini AOC, Corsair, DX Racer, İtopya ve MSI’ın ve ödül desteğini ise Corsair Gaming, GPay ve MSI’ın sağladığı, Blizzard’ın destekleri ile gerçekleşen GeForce Cup Overwatch turnuvası hakkında detaylı bilgiyi GeForce CUP adresinden alabilirsiniz. Turnuvanın yayını NVIDIA TURKİYE Twitch kanalından yapılacaktır. Tüm oyun severleri bu heyecana ortak olmaya davet ediyoruz.

scroll to top