BenQ, Evdeki Eğlenceyi Bir Seviye Yukarı Taşıyan, İlk DLP 4K UHD LED Ev Sineması Projektörünü Tanıttı

benq-evdeki-eglenceyi-bir-seviye-yukari-tasiyan-ilk-dlp-4k-uhd-led-ev-sinemasi-projektorunu-tanitti.jpg

Türkiye, 14 Haziran 2017: Dünyanın önde gelen DLP projektör markası BenQ, etkileyici 4K UHD dijital ev sineması projektörü X12000’i tanıttı.  X12000,  kusursuz netlikteki 8.3 milyon piksellik ayrıntıyı, Philips ColorSpark ™ HLD LED teknolojisinden gelen yüksek parlaklığı ve BenQ’ya özel CinematicColor ™ Teknolojisini birleştirerek sinema açısından doğru renklerin mükemmel biçimde ortaya çıkmasını sağlıyor.  X12000, renk hassasiyeti ve yüksek parlaklığıyla harikalar yaratan ultra geniş bir DCI-P3 renk gamı ile kusursuz kaliteli sinemayı evlerinize getirir.
 
X12000, en gelişmiş sunumlarıyla ev sineması projektörleri için kesinlikle daha yüksek bir seviyeye yükseldi. BenQ X12000’in lansmanı İstanbul Sapphire AVM’deki Cinema Pink’te gerçekleşti. Türkiye’nin önde gelen Audio Video, HIFI İş Ortakları, Ev Sineması Entegratörleri, Audio Video Profesyonelleri,  ve Ev Sineması deneyiminin gerçek hissini almak isteyenleri bir araya getirdi. Bu projektörün herhangi bir üst seviye sinemaya sorunsuz bir şekilde entegre olabilmesi, Ev Sineması alanında faaliyet gösteren diğer markaların dikkatini çekmektedir.
 
 
Evinizin Konforunda Sunulan Mükemmel Sinema Deneyimi
 
Ev sinema sistemine sahip olan veya evde sinema salonu bulunan herkes için X12000, istedikleri sinema deneyimini yaşayacakları mükemmel bir projektördür. Bu projektör, lüks sinema araçlarıyla donatılmış lüks evlere  mükemmel bir uyum sağlar. Evinizin konforunda komple bir sinema deneyimi vermek için üstün teknoloji ile oluşturulmuştur; X12000, kusursuz bir sinema izlemenin keyfini çıkarmak isteyenler için sahip olunması gereken bir projektördür.
 
 
Muhteşem bir izleme deneyimi yaşatmak için Yüksek Parlaklık, Renk Doğruluğu ve Görkemli 4K UHD Resim Kalitesi
 
X12000, Philips ColorSpark ™ HLD LED teknolojisi ile yüksek parlaklığı ve BenQ’ya özel CinematicColor ™ Teknolojisi ile sinema açısından doğru renkleri mükemmel biçimde birleştiriyor. 3840 x 2160 çözünürlükte farklı piksel ve gerçek 8,3 milyon piksel 4K UHD çözünürlük için XPR teknolojisine sahip gelişmiş DLP 4K UHD DMD’yi kullanıyor. Devrim yaratan Philips ColorSpark HLD LED teknolojisi, ekran parlaklığını üç katına kadar çıkarırken, BenQ’nun seçkin CinematicColor Teknolojisi de DCI-P3 renk gamutunu üretmek için yüksek parlaklığa erişmekte ve ticari dijital sinemanın yüksek standartlarını yakalamaktadır.  X12000’in özel üretilen 4K optic lens sistemi, 14 yüksek çözünürlüklü element, gerçek bir zum sistemi ve düşük dağılımlı özel lens kaplamaları ile gerçek bir dijital sinema deneyimini yansıtan göz kamaştırıcı görsel bir kalite sunar

 

Ev Sineması Projektör Modelleri, En Güzel Sinematik Renkleri sunmak için tasarlandı
 
BenQ, X12000’in yanı sıra W11000 ve W8000 gibi diğer ev sineması projektör modelleriyle ev sinemasında ciddi bir değişim yarattı. BenQ’nun geniş kapsamlı hepsi bir arada Ev Eğlencesi Projektörleri W1600UST,  W2000, W3000, W1210ST, W1080ST+, W1110 ve W1090 her tüketicinin uygulama ve kurulum gereksinimlerine uyan ürünlerdir;  spor müsabakaları veya filmleri izleyebilir; ya da büyük ekranda oyun oynayabilirsiniz.
 
BenQ, ailelerin büyük ekranda eğlencenin keyfini çıkarmaları için sürekli olarak yenilikler yapmaktadır. Ev sineması ürünleri, sinemada film izlemenin veya kafelerde spor müsabakaları seyretmenin heyecanını, insanların evlerinin konforuna taşıyor. Ultra kısa atım projeksiyon gibi özellikler sayesinde, anne-babalar bir film izlerken çocuklar dikkat dağıtıcı gölgeler oluşturmadan odada özgürce oynayabilirler. BenQ, her zaman ev sineması segmentine ağırlık vermiş ve yıllar geçtikçe, kentsel mekanlarda daha önce hiç hayal edemediğiniz şekillerde anında büyük ekran eğlenceleri sunmak için uzun bir yol kat etmiştir.
 
\”BenQ ev sineması deneyimini, gerçek sinemaya en yakın, hatta daha iyi hale getirmek için çok çaba sarf ediyor.   Yüksek kaliteli, kolay kullanımlı ve her tür sisteme kolayca entegre edilebilecek, her türlü uygulamaya hizmet edebilecek en akıllı ve en etkileyici ev sineması projektörlerini sunuyoruz. Özellikle X12000’de kullanılan renk standartları, dünyanın dört bir yanındaki tüm IMAX oditoryumlarında kullanılan aynı teknolojiden türetilmiştir.\” Ergin Yavuzol – Türkiye Ülke Satış Müdürü
 
BenQ’nun X12000 4K UHD LED ev sineması projektörü  18.999 TL’den fiyatlandırılıyor ve 14 Haziran 2017’de İstanbul Sapphire AVM içindeki Cinema Pink’te piyasaya sunulacak.

scroll to top