Ashton Kutcher, Lenovo’nun Yeni Ürün Mühendisi

ashton-kutcher-lenovo-nun-yeni-urun-muhendisi.jpg

Dünya PC pazarının önde gelen firmalarından Lenovo, tablet kavramını ileriye taşıyor. Hayatımızda önemli yer edinen tabletler, Lenovo’nun yeni bakış açısı ile formunu değiştiriyor. Yoga Tablet ismi verilen tablet, 3 farklı kullanım şekli ve taşıma rahatlığı sunan özel tasarımı ile alışkanlıkları kökünden değiştiriyor. Dünyanın birçok noktasında aynı anda tanıtılan ürünün lansmanı #betterway başlığı ile youtube’dan canlı yayınlandı. #betterway Lenovo’nun tablet anlayışını değiştirip, tüketicinin aradığı en iyi çözümü temsil ediyor.

Lansmanın diğer büyük sürprizi ise, Lenovo’nun şov dünyasının en popüler yıldızlarından Ashton Kutcher ile yaptığı işbirliği oldu. Aynı zamanda mühendis olan Kutcher, artık bir Lenovo çalışanı. Lenovo’da ürün mühendisi olarak yeni görevinde, tasarım, teknik özellikler, yazılım ve kullanım senaryolarıyla ilgili görüş sağlayıp, kararlar vererek, çok modlu yeni mobil ürünlerin geliştirilmesi için Lenovo’nun mühendislik ekibinde çalışacak.

Üç ayrı kullanım şekli ve 18 saate varan pil ömrü!..

Yoga Tablet, 18 saate varan pil ömrü ve 3 farklı kullanım şekli ile kullanıcıların tablet deneyiminden en iyi şekilde yararlanmalarını sağlıyor. Tek ve sıradan bir kullanımın tüketiciyi artık tatmin etmediği fikrinden yola çıkan Lenovo, tablet kullanıcılarının karşılaştığı zorlukları çözmek için bu ürünü tasarladı. Yoga Tablet’in silindirik tutma kısmı, internette gezerken daha rahat bir tutuş sağlıyor. Ayrıca, film izlerken yüzeye dik şekilde, okuma sırasında ise daha iyi bir görüntüleme açısı için yatık şekilde kullanılma imkanı sunuyor.

scroll to top