CEOtudent, Aradığı Yatırımı BIC Angels’tan Buldu

ceotudent-aradigi-yatirimi-bic-angels-tan-buldu.jpg

Üretilen içeriğin büyük bir bölümünün mizah ve eğlence odaklı olduğu Türkiye’de, başarı odaklı içerik üreterek farklılaşmayı başaran CEOtudent,  üniversitelilere ve genç profesyonellere zengin bir vizyon ve yaşam biçimi kazandırmayı hedefliyor. Kullanıcılar www.ceotudent.com sitesinden kişisel gelişimden pazarlamaya, kariyerden etkinliklere, girişimcilikten güncel haberlere kadar farklı ve özgün içeriklere ulaşabiliyorlar. 

 

Kurucusu Yağmur Avvurur’un Genel Yayın Yönetmenliğini üstlendiği CEOtudent’a, Satış, Pazarlama ve Kurumsal İletişimi’ni yönetici ortaklardan Emre Can Durmaz, yazılım alanını Onur Zeybek yönetiyor. 

 

CEOtudent, 2016’nın üçüncü çeyreğinde yüzde 91’i 18-30 yaş aralığında olmak üzere ortalama 170 binziyaretçiye ulaştı. Sosyal medyada ise aylık bir milyon üç yüz bin erişim alıyor. CEOtudent yönetici ekibi dijital alanda yakaladığı bu etkileşimi offline tarafta gerçekleştireceği organizasyonlarla da destekleyerek etkileşim alanını büyütmeyi ve Türkiye’den alacağı güçle Avrupa’ya açılmayı hedefliyor.

 

CEOtudent kurucusu Yağmur Avvurur, Türkiye melek yatırım ağları arasında öncü olan BIC Angels’ın maddi desteğinin yanında manevi desteğini de çok önemsediklerini belirterek, bu birlikteliğin CEOtudent’i çok daha profesyonel bir sürece dahil edeceğini düşündüklerini vurguladı. Avvurur, BIC Angels’ın özellikle Anlatsın.com, Lala Eğitim gibi yatırımlarıyla eğitim, kariyer alanındaki tecrübesinin CEOtudent’a da pozitif bir şekilde yansımasını beklediklerini ifade etti. 

 

BIC Angels kurucusu Dr. Joachim Behrendt,  CEOtudent’ın yarattığı içeriklerin üniversitelilere, girişimcilere ve genç profesyonellere bir yaşam rehberi niteliği taşıdığını belirtti. Behrendt, CEOtudent’in ürettiği içeriğin, görsel yaklaşımının Y kuşağı için de önemli bir iletişim aracı olduğunun altını çizdi.

scroll to top