Deezer’ın Ülke Seçme Özelliği ile Artık Hep Anavatanınızdasınız

deezer-in-ulke-secme-ozelligi-ile-artik-hep-anavataninizdasiniz.png

İster evini özleyen bir expat olsun, ister farklı bir kültürün hayranı; yeni “Ülke Seçme” özelliği kullanıcıların istenilen ülkenin müzik ve şovlar sekmelerine geçiş yapmasını sağlıyor. *

 

Deezer’ın ülke seçme özelliği ile dinleyiciler birkaç saniye içinde seçtikleri ülkeye ışınlanıp, yerel sanatçıların parçalarına, oluşturulmuş çalma listelerine ve podcast yayınlarına ulaşabilecek.

 

Deezer kullanıcıları bir gün Fransa’nın seçme podcast yayınlarını dinlerken sonraki gün Alman ezgilerinin tadını çıkarabilecek ya da yurt dışında çalışan Türkiyeli kullanıcılar memleketlerinin en popüler çalma listelerine her an ulaşarak özlem giderebilecek.

 

Deezer’In bugünden itibaren aktif olan “Ülke Seçme” özelliği ile dünya kelimenin tam anlamıyla parmakların ucunda. Tek yapılması gereken “Seçenekler” bölümünden “Ülke Seçme” adımına gelmek ve istenilen ülkeye karar vermek.

 

Kullanıcılar eğer fikirlerini değiştirirlerse her zaman daha önceki seçeneklerine dönüş yapabilecek ya da yeni bir ülke seçebilecek. Seçilen ülke neresi olursa olsun uygulamanın dil seçeneği ilse aynı kalacak.

 

Deezer dinleyicilerinin binlerce kilometre ötede olsalar da evlerinden bir parçaya sahip olabilmelerini ya da farklı kültürlerle bütünleşebilmelerini istediklerini ifade eden Deezer Ürün ve Büyüme Sorumlusu Stefan Tweraser “Ayrıca derlenmiş listelerimiz ve kanallarımız sizi seçtiğiniz ülkenin parçaları ve yayınları iletanıştıracağından yeni bir dil öğrenmek için de iyi bir yol. ” dedi.

 

Deezer’ın Ülke Seçme özelliği bugünden itibaren webde ve tüm mobil cihazlarda dünya çapında kullanılabilir.

scroll to top